שירותי מעבדה

כל מי שעוסק בייצור או בשיווק מזון, הזנת גנים או בתי ספר ועוד מקרים, יודע עד כמה מדובר בתחום רגיש ובעל סיכונים רבים. אבל ידיעת הדברים לא בהכרח נותנת לו את הכלים המקצועיים לדעת כיצד לבדוק לעומק את התוצרים ולבצע פיקוח שיהיה מחמיר דיו בכדי לוודא שאכן המזון שהוא משווק יהיה כשיר ובטיחותי עבור הצרכנים.


זיהומים יכולים להגיע במגוון דרכים ,צורות ומינים ויכולים להימצא עוד בחומרי הגלם המובאים לכם על ידי ספקים שונים. הם יכולים להיווצר במטבח או במהלך הכנה של מאכל מסוים.

האחראיות בתחום המזון קשורה ישירות למשווק החתום עליו ולכן, האצבע תורה עליו במקרים כאלו.


שירותי מעבדה

בכדי לא להיחשף לבעיות מהסוג הזה ובידיעה שישנם כל כך הרבה סיכונים, חשוב להיות מוכנים ולדעת להתמודד עם אותם הסיכונים בצורה הנכונה והטובה ביותר הניתנת.הפיתרון לכך מגיע בצורה של בדיקות מעבדה – בדיקות מיקרוביאליות ובקטריאליות שתוצאותיהן יכולות לגלות על קיומם של זיהומים ולאפשר להתמודד איתם, טרם צאתם ללקוח.


 

שירותי מעבדה


באמצעות בדיקות מעבדה ניתן לאתר:
קיום של רעלנים במזון – קיום של סוגי רעלנים אשר יכולים להיות מסוכנים לאדם ומצויים בעיקר בתוצרת חקלאית ובמזון שאינו מעובד.


איתור גורמים אלרגניים – בבדיקות מעבדה, ניתן לגלות האם במזון מסוים קיימים רכיבים הנחשבים לגורמים אלרגניים ויכולים לפגוע באנשים האלרגיים אליהם במידה והם לא יוזהרו מפני קיומם.


קיום גורמי מחלות שונים – בדיקות מעבדה יכולות לאתר קיום של חיידקים פתוגנים (גורמי מחלות ומוות) לדוגמת סלמונלה וליסטריה.


בכדי לא להעמיד את הלקוחות בסיכונים, ישנה חשיבות גבוהה לביצוע בדיקות מעבדה שונות הן בחלק מחומרי הגלם והן בתוצר. בדיקות אלו מסייעות לאתר את כל אותם הגורמים המזיקים ולטפל בהם כנדרש.


שירותי מעבדה

הצוות המקצועי של ביופוד יסייע לבית העסק לדעת אלו סוג בדיקות מעבדה הוא צריך לבצע ובאיזה שלב. במידה ואכן יתגלו זיהומים או רכיבים אלרגניים, תקבלו על ידי הצוות כלים ועצות כיצד לגלות את המקור הזיהומי וכיצד לפתור אותו.


בנוסף לזה, ביופוד מציעה שירות לבדיקת הרכב התוצרים של מפעלים בתחום המזון ביניהם: בדיקת מזון לצורך סימון ההרכב התזונתי של מוצר כמו: הערך הקלורי של אותו מוצר, כמות הפחמימות שהוא מכיל, שומן, חלבון וכוהל, הכל בהתאם לת”י 1145.

צלצלו עכשיו 052-5257750

Share on FacebookEmail this to someoneShare on Google+