רישיון עסק

על פי חוק רישוי עסקים , כל בתי העסק העוסקים בייצור אוכל ו/או ממכר מזון זקוקים לרישיון עסק על מנת לפעול. קבלת רישיון העסק בעצם, מעידה על כך שבית העסק נבדק ונמצא כעומד בדרישות החוק לעסקיו בתחום המזון.


קבלת הרישיון תלויה במעבר של מסכת בדיקות, אשר יתבצעו על ידי הרשויות המקומיות, רק בסיום הבדיקות לאחר הצגת כל האישורים המתאימים המבוקשים, יקבלו אותם בתי עסק את רישוי העסקים ויוכלו להתחיל לפעול.
כך יוצא, שכל מי שמתכנן הקמת עסק, חייב לוודא שבית העסק שלו אכן יעמוד בתקנים של רישוי עסקים ויקבל את האישור הנכסף.

רישיון עסק

בכדי שהעסק יפעל באופן חוקי.
החוק כאמור, מחייב בהחזקת רישיון עסק, כל בית עסק העוסק בתחום המזון. עסק שיפעל בניגוד לחוק יהיה חשוף לסגירה מידית, קנסות כספיים גבוהים ואף לעונשים היכולים להגיע בחומרתם למאסר בפועל ולהאשמות משפטיות הנוגעות להרעלת מזון.


קיומו של רישיון עסק, מראה לצרכנים שמדובר בבית עסק איכותי העומד בתקנים ובהיותו כזה, הוא ראוי עבורם.


קבלת רישיון עסק, היא הליך ביורוקרטי לא פשוט בכלל, הדורש מעורבות עם גופים שונים בתחום: משרד בריאות, משרד להגנת הסביבה, מכבי אש, משטרת ישראל ועוד..

במהלך הבדיקות ובדרך לקבלת האישורים סביר מאוד להניח שבית העסק יתבקש לערוך שינויים כאלו ואחרים וכחלק מזה גם לעמוד בהוצאות כספיות לא מועטות.

רישיון עסק


רישיון עסקים

רישיון עסק – מורידים מכם עול
הדרך לקבלת רישיון עסק היא עול לא קטן עבור בעל בית העסק, בעיקר אם הוא מכיר לעומק את הבירוקרטיה שהוא צריך לעבור עד לקבלת הרישיון, הכוללת הגשת מסמכים רבים לצורך קבלת הרישיון.


בדיוק בגלל זה, ביופוד עומדים לרשותכם ועם שנים של ניסיון בקבלת אישורים ורישיונות עסקיים, תהיו בטוחים שהדרך לקבלת הרישיון תהיה פשוטה וקלה.


אנשי המקצוע של ביופוד בקיאים ומכירים את הדרישות של הגורמים השונים לעומק ויודעים בדיוק למה הם מצפים, עבודת הכנה נכונה והשגת האישורים הרלוונטיים מקצרת משמעותית את הדרך לעבר הרישיון הנחשף וכחלק מכך גם מורידה מכם עול כלכלי אשר יכול לנבוע מהוצאות עבור השינויים המתבקשים.

צלצלו עכשיו 052-5257750

Share on FacebookEmail this to someoneShare on Google+