אודות

אודותינו –  כל עסק בתחום המזון צריך רעיון, ממון, חזון, רצון ורישיון.
כדי להתרומם ולהצליח – בית העסק מתחייב להקפיד על: תנאי עבודה נאותים, עמידה בנהלים, בחירה נכונה של ספקים ועובדים, השקעה במוצרים או תפריטים, מענה על צרכים (של הלקוחות), חשיפה לרעיונות ולחידושים לאורך כל הדרך, וכן בקרה ופיקוח על אופן ההתנהלות של כל הגורמים.

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, התקשרו עכשיו: 052-5257750

ייעוץ מזון

ביופוד 2008 הוא גוף אשר הוקם מתוך רצון לתת מענה מלא לכל אותם עסקים ומפעלים העוסקים בתחום המזון והשתייה. ייעוץ בעת הצורך, סיוע בשינויים ובהוצאות יזומות , הדרכת העובדים והארות מתרימות.

 

 

צוות העובדים של ביופוד – מורכב מאנשי מקצוע בעלי שם וניסיון בענף המזון, ביניהם: טכנולוגיי מזון, יועצים קולינאריים, אנשי שיווק, תברואנים, אדריכלים ושפים מהקורדון בלו .
הצוות ילווה וייעץ, מהשלב בו העסק עוד בגדר רעיון לא מיושם, דרך השגת האישורים הנדרשים וקבלת רישיון העסק . במקביל יוענק סיוע על מנת לתפעל את העסק כחוק ועד לשלבים בהם העסק כבר יעבוד בפועל והשירותים להם הוא יזדקק יהיו: בקרה ופיקוח על אופן ההתנהלות, הכנסת שינויים, שדרוג תפריטים, פיתוח מוצרים ועוד…

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, התקשרו עכשיו: 052-5257750

יועץ קולינרי

כל מפעל או עסק בתחום המזון יוכל להיעזר ולהסתייע ביועצים הקולינאריים המנוסים של ביופוד, במימוש הרעיון והפיכתו להצלחה, בבחירת ספקים המציעים חומרי גלם איכותיים במחירים משתלמים, בהכשרת העובדים, בקבלת כלים לתוצרים איכותיים בתחום המזון ובכל מה שנדרש בכדי להקים מפעל או עסק אחר בתחום המזון אשר יצליח בענף תחרותי זה.

מפעלים ויצרני המזון, יוכלו להיעזר בצוות המקצועי של החברה לצורך ביצוע בדיקות וביקורות, קיום הדרכות לעובדים בנושא היגיינה ובטיחות מזון, עשייה וכלים לפיתוח מוצרים חדשים, ביצוע מבחני טעימה (בעת הצורך), יצירת נהלי עבודה, שירות של שף ייצוגי לצורך קידום ועוד.

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, התקשרו עכשיו: 052-5257750

רישיון עסק

הפעילות של ביופוד מושתתת על שנים של ניסיון בקבלת אישורים ורישיונות עסק והתמחות בכל תחום המזון. כך שכל בית עסק בתחום המזון יוכל להיעזר בצוות של ביופוד לייעוץ, הדרכה סיוע והכוונה בכל צעד אותו הוא ירצה לעשות, בכל רעיון חדש בתחום המזון אותו הוא ירצה ליישם ובכל ביקורת ובדיקה אותה הוא ירצה לקיים בעסק.

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, התקשרו עכשיו: 052-5257750

Share on FacebookEmail this to someoneShare on Google+